Opony Sailun

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM SERWISEM OPON MARKI SAILUN

Wysoka jakość, doskonała cena

Marka Sailun Tyre, pomimo krótkiej historii, zdobyła już godną pozazdroszczenia opinie na światowych rynkach, jako producent wysokiej jakości opony w doskonałej cenie.

Chińska marka łącząc technologie z zaawansowanymi badaniami, tworzy swoje ogumienie do szerokiej gamy pojazdów

Sailun rozwija swoje opony stawiając na trzy podstawowe wartości: wysokiej jakości produkty, wsparcie oraz godne zaufania usługi. Dzięki temu działania firmy dążą do zrealizowania swojego głównego celu: zapewnienia opon budżetowych o możliwie najwyższych osiągach.

Zarówno cena jak i jakość wykonania sprawiają ze marka Sailun Tyre zyskuje w oczach kierowców na całym świecie.

 

Zamawiając u nas opony wraz z wymianą w serwisie dodatkowo masz pakiet bezpieczeństwa Sailun za 0 PLN!!!!

Jest to gwarancja bezpieczeństwa od uszkodzeń mechanicznych, nienaprawialnych potwierdzona KARTĄ BEZPIECZEŃSTWA producenta!!

Każdą z takich opon wymieniamy na NOWĄ!!

Ochrona obejmuje uszkodzenia mechaniczne opony powstałe w trakcie normalnego użytkowania. Ochrona nie działa na opony używane w sportach motorowych i akty wandalizmu.  Przykładowe uszkodzenia kwalifikujące oponę do wymiany: przebicie nie do naprawy, przebicie boku/barku opony, uszkodzenie wewnętrznej warstwy uszczelniającej spowodowane jazdą po nagłej utracie ciśnienia tzw. spalenie opony, przerwanie osnowy (wybrzuszenia), nacięcie uniemożliwiające dalsze użytkowanie, uszkodzenie obwodowe np. przez zgięty element.

Newsletter
Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!
Wyślemy Ci powiadomienia o atrakcyjnych promocjach i nowościach.