Cennik wymiany opon

POJAZDY OSOBOWE

Montaż opony do 16'  felga stalowa  -  40,00 PLN

Montaż opony powyżej 16' felga stalowa  -  42,50 PLN

Montaż opony do 15' felga aluminiowa  -  42,50 PLN

Montaż opony 16' felga aluminiowa - 45,00 PLN
Montaż opony 17' felga aluminiowa - 47,50 PLN
Montaż opony 18' felga aluminiowa - 52,50 PLN
Montaż opony 19' felga aluminiowa - 60,00 PLN
Montaż opony 20' felga aluminiowa - 62,50 PLN
Montaż opony 21' felga aluminiowa - 65,00 PLN
Montaż opony 22' felga aluminiowa - 72,50 PLN

Montaż opony typu Run Flat  + 15 PLN

POJAZDY 4X4

Montaż opony  -  70,00 PLN

POJAZDY DOSTAWCZE

Montaż opony  -  55,00 PLN 

 

Przechowalnia opon / kół  -  150PLN 

Cennik wymiany opon w Grodzisku Mazowieckim

Jako specjaliści w dziedzinie wulkanizacji oferujemy fachową wymianę ogumienia lub kół. W naszym serwisie pod Grodziskiem Mazowieckim obsługujemy kierowców różnych typów pojazdów – samochodów osobowych, dostawczych, sportowych, jak również SUV. Ponieważ profesjonalnie zajmujemy się wykonywaniem różnych zadań związanych z oponami samochodowymi, wiemy, jak istotne jest ich regularne wymienianie dwa razy do roku z zachowaniem odpowiednich procedur obsługi kół. Skorzystaj z naszego terminarza online i zapisz się na wizytę w serwisie ogumienia.

Profesjonalna wulkanizacja

Nie trać swojego cennego czasu na stanie w długich kolejkach do warsztatów. Postaw na wygodne, nowoczesne rozwiązania i użyj dostępnego na naszej stronie terminarza. Wybierz dogodny dla siebie termin oraz przedział godzinowy, a następnie zaznacz, jakim samochodem jeździsz – osobowym, dostawczym, sportowym, czy może SUV-em. Zapoznaj się z cennikiem i wybierz profesjonalna wymianę opon w naszym serwisie pod Grodziskiem Mazowieckim.

Montaż ogumienia na kołach samochodowych

Oferujemy atrakcyjne ceny za usługi związane z profesjonalną wymianą opon samochodowych. Do serwisu zapraszamy wszystkich kierowców z okolic Grodziska Mazowieckiego – wystarczy wybrać w terminarzu na stronie dogodną datę i już! Wybierz doświadczonych specjalistów od wulkanizacji. Wśród dodatkowych propozycji znajdziesz na przykład przechowalnie kół oraz naprawę opon. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Newsletter
Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!
Wyślemy Ci powiadomienia o atrakcyjnych promocjach i nowościach.